Možnosti platby a dopravy

Zboží si můžete
vyzvednout na jednom ze 3 výdejních míst.
 
Cena při odběru na Praze 4: zdarma
Cena při odběru na Praze 3: 30 Kč
Cena při odběru na Praze 6: 30 Kč
Doprava po Praze
Jste z Prahy?
Chcete zboží dovést naší dopravou?
Zboží vám po Praze dopravíme do 1-2 dnů

Cena dopravy: 100 Kč.
 
kuryrni-sluzba-dpd
Pro expresní dopravu zboží po ČR využijte
služeb přepravních společností:
PPL

Cena dopravy na adresu: 120 Kč.
Cena dopravy na výdejní místo: 100 Kč.

 

PODROBNOSTI O MOŽNOSTECH DOPRAVY A PLATBY

1. Prodávající při dopravě Zboží spolupracuje se společností PPL CZ s.r.o., se sídlem K Borovému 99, 251 01 Říčany. IČ: 25194798, DIČ: CZ25194798. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 105858. (dále také jako „PPL“) a Gama Logistics s.r.o. se sídlem Kramperova 1013/6, 142 00, Praha 4. IČ: 09354565. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 335009. (dále také jako „Gama Logistics“)

2. Cenu Zboží a případné náklady spojené s dodáním Zboží, dle Kupní smlouvy, může Kupující uhradit Prodávajícímu následujícími způsoby:

 • platbou na dobírku při doručení Zboží na adresu prostřednictvím PPL – tato služba je zpoplatněná částkou 30,- Kč;
 • bezhotovostním převodem na účet Prodávajícího č. 2900335016/2010, vedený u Fio banky, a.s. - poskytnutí této služby je zdarma;
 • bezhotovostně online transakcí platební kartou prostřednictvím zabezpečené elektronické platební brány ThePay – tato služba není zpoplatněná.

3. Společně s kupní cenou je Kupující povinen zaplatit Prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním Zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním Zboží.

4. Prodávající nepožaduje od Kupujícího zálohu či jinou obdobnou platbu. Tímto není dotčeno ustanovení v odst. 4 článku IV. Obchodních podmínek ohledně povinnosti uhradit kupní cenu Zboží předem.

5. V případě platby na dobírku při převzetí Zboží Kupujícím od dopravce je kupní cena splatná při převzetí Zboží. V případě bezhotovostní platby (převodem na účet) je kupní cena splatná do 3 dnů od uzavření Kupní smlouvy. V případě bezhotovostní platby je Kupující povinen uhradit kupní cenu Zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě všech druhů bezhotovostních plateb dle odstavce 1 článku IV. Obchodních podmínek je závazek Kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet Prodávajícího.

6. Prodávající je oprávněn, zejména v případě, kdy ze strany Kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení Objednávky (čl. III odst. 8 Obchodních podmínek), požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním Zboží Kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 Občanského zákoníku se nepoužije.

7. Případné slevy z ceny Zboží poskytnuté Prodávajícím Kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

8. V případě Objednávky Zboží Kupujícím prostř. E-shopu, vystaví Prodávající ohledně plateb, prováděných na základě Kupní smlouvy, Kupujícímu daňový doklad – fakturu po vyzvednutí/převzetí Zboží a zašle jej v elektronické podobě na Elektronickou adresu Kupujícího.

DOPRAVA

1. Vyzvednutí Zboží Kupujícím na výdejnách PPL ParcelShop :

 • Najděte si nejbližší výdejní místo po celé České republice.
 • Jakmile Prodávající předá balíček se Zbožím PPL, bude Kupujícímu doručen e-mail s číslem pro sledování zásilky online.
 • Při placení bankovním převodem je Zboží expedováno Prodejcem až po obdržení platby na kupní cenu za Zboží. Takže čím dřív Kupující zadá příkaz, tím dříve bude Zboží u něj.
 • Až bude balíček se Zbožím na zvolené výdejně, PPL pošle Kupujícímu SMS.
 • Pro vyzvednutí Zboží Kupujícímu stačí heslo, které dostane v SMS.
 • Balíček se Zbožím na výdejním místě počká 5 dny.

2. Doručení Zboží na adresu určenou Kupujícím:

 • Po Praze je zboží doručováno kurýry z Gama Logistics.
 • Expresní dopravu zboží po ČR zajišťuje přepravní společnost PPL.
 • Jakmile Prodávající předá PPL nebo Gama Logistics balíček se Zbožím, pošle Kupujícímu e-mail.
 • O dalším pohybu balíčku bude Kupujícího informovat již PPL nebo Gama Logistics, a to na e-mail nebo telefon, který Kupující uvedl v Objednávce.
 • Při placení bankovním převodem je Zboží expedováno Prodejcem až po obdržení platby na kupní cenu za Zboží. Takže čím dřív Kupující zadá příkaz, tím dříve bude Zboží u něj.
 1. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku Kupujícího, nese Kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.
 2. Je-li Prodávající podle Kupní smlouvy povinen dodat Zboží na místo určené Kupujícím v Objednávce, je Kupující povinen převzít Zboží při dodání.
 3. V případě, že je z důvodů na straně Kupujícího nutno Zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v Objednávce, je Kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním Zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení. Zároveň je v případě podle věty první tohoto odstavce Obchodních podmínek Prodávající oprávněn odstoupit od Kupní smlouvy.
 4. Při převzetí Zboží od přepravce je Kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů Zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí Kupující zásilku od přepravce převzít. V případě, že Kupující převezme od přepravce Zboží s porušeným obalem, nastává situace podle čl. V. odst. 1. resp. 2. Obchodních podmínek.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení