1. ročník Virtuálního běhu pro Paraple

beb-pro-paraple-big-banner-2

Milujeme běh, milujeme boty a milujeme rozdávat radost druhým. Když se spojí tyto tři věci dohromady, může vzniknout parádní jízda plná endorfinů, adrenalinu a smíchu. A tuhle smršť emocí nám nabízí Virtuální něh pro Paraple.  Je to to pravé ořechové a my výzvu s radostí přijímáme. Už jsme jednou nohou na startovní čáře! Přidáte se?

V květnu šlápněte do pedálu, zavažte tenisky, namažte kola a připravte plíce! Od 1.5. do 29.5. s námi můžete podpořit dobrou věc, a to buď jako jednotlivci, nebo i firmy, které si mohou startovné odečíst z nákladů. Cílem je zdolat co nejvíce kilometrů a pomoci lidem, kteří neměli v životě takové štěstí.

K tomu, abyste se stali součástí jednoho velkého parapletího týmu potřebujete jen elán, oblíbenou aplikaci a chuť pomáhat. Celý květen bude patřit trasování. Svoje kilometry zaznamenáte do aplikace a poté jen nasdílíte svou zdolanou vzdálenost. Myslíme si, že to nemůže být jednodušší.

Podrobnosti o události najdete zde.

Podpořit projekt můžete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení