Saucony Freedom

Běžecká obuv Saucony Freedom je nová a vylepšená bota určená na silnici nebo jiný zpevněný povrch, která je vhodná pro běžce s neutrálním došlapem. Zdokonalený svršek těchto běžeckých bot ISOKNIT (vychází z předchůdce ISOFIT) dokonale obepne vaši nohu a poskytne vám optimální podporu a příjemné klima uvnitř boty. Maximální stabilita systému garantuje, že se budete s botami Saucony Freedom cítit jako v bavlnce.

Mezipodešev s technologií PWRRUN+ po celé délce boty vám poskytne jedinečné tlumení každého kroku. TRI-FLEX podrážka spolupracuje s podešví a výborně rozkládá sílu do větší plochy, navíc také zajištuje optimální flexibilitu a trakci. Podrážka je vysoce odolná a garantuje enormní přilnavost na pevném povrchu. Technologie FORMFIT je v exkluzivním režimu 3D (díky unikátní konstrukci podešve) velmi flexibilní a příjemně se přizpůsobí noze.

Jak hodnotí Saucony Freedom samotní běžci?

Většina z nich zmiňuje pohodlí. Vysokou míru pohodlí přináší jejich lehká a stabilní konstrukce. K celkovému uživatelskému komfortu přispívá i dostatečně prostorná špička boty. Bota je dobře odpružená a stabilní. Dalším parametrem, na základě kterého ji recenzenti hodnotí pozitivně, je stylový vzhled těchto běžeckých bot.

Jako nevýhoda by se daly uvést velmi tenké ohybové podešve, ale jinak je drtivá většina uživatelů s těmito botami spokojena. Vychvalují hlavně kvalitní materiály a technologie, jež jsou jejich součástí. Rozhodně se shodují na tom, že přispívají ke zlepšování jejich výkonu.

Věříme tedy, že budou přínosem všem běžcům, kteří hledají lehkou obuv neohrožující stabilitu a podporu pohybu. A především těm, kteří se chtějí při svém běhu cítit maximálně svobodně, jak už to název bot sám napovídá.

Zdroj: runrepeat.com

5209 5 s10440 42 5
4 420 Kč –64 %
Saucony Freedom Iso 2 Lav/Qua
Výprodej
Na skladě (>5 ks)
Kód: S10440-42-055

Boty na běhání Saucony Freedom ISO 2 LAV/QUA pro ženy, které mají jasně vytyčeny cíle a výzvy. Bota je navržena tak, aby umožnila návrat energie zpět do vašeho těla, brzdila...

Původně: 4 420 Kč  (–64 %)
1 549 Kč
1 položek celkem