Saucony Mad River

Outdoorové běžecké boty Saucony Mad River jsou špičkou v oblasti trailové obuvi. Boty jsou určeny pro běh v přírodě na všechny nezpevněné povrchy. Nevadí jim ale ani nějaké to přeběhnutí po silnici, nebo jiném zpevněném povrchu, což z nich v podstatě dělá univerzální běžecké boty. Disponují prodyšným svrškem ze síťoviny, který zajistí příjemné klima v botě po celou dobu vašeho běžeckého tréninku.

Mezipodešev PWRFOAM s vrchní podešví EVERUNTM přispívá k plynulému tlumení nárazů po celou dobu běhu. Jistotu při rychlém běhu na jakémkoli povrchu vám poskytne kombinace gumové pryže PWRTRAC se složenou podrážkou a robustními směrovými oky. Široký záběr špičky pro stabilizaci a přenos síly umožňuje přirozený tvar chodidla. Dvě řady oček pro uchycení tkaniček vám usnadní úpravu šněrování přesně tak, jak to máte rádi a jste zvyklí. Podešev těchto univerzálních trialových bot skvěle odvádí vodu. Na tyto boty je také možné jednoduše připnout hřebovky nebo zimní běžecké návleky.

Jak Saucony Ride hodnotí uživatelé?

Velmi kladné hodnocení získala trialová obuv Saucony Mad River díky dostatečnému prostoru ve špičce a jiných důležitých partiích, aniž by to bylo na úkor opory vaší nohy. Další preferovanou výhodou je kvalitní tlumení a již zmíněné tkaničky, díky kterým bota objímá nohu tak akorát a mnohdy ani nejsou potřeba. Mnozí uživatelé si vychvalují jejich univerzální využití a také si cení možnosti připnutí šroubů na podrážku, což často využívají při běhu po ledu v severských oblastech. Původně trailové boty Saucony Mad River nejsou příliš technickou obuví, takže ji lze využít na turistiku jako běžné vycházkové boty. I když bota není zrovna z nejlehčích, tak lze tuto vlastnost považovat jako kompromis za skvělou stabilitu na mokrých površích nebo v blátě.

S outdoorovými běžeckými botami Saucony Mad River budete zase o krok blíže přírodě!

Saucony Mad River TR2 Citrus/Black (Velikost boty 40)
3 300 Kč –36 %
Saucony Mad River TR2 Citrus/Black
Výprodej
Na skladě (1 ks)
Kód: S20582-35-070

Pánské trialové boty na běhání SAUCONY MAD RIVER TR2 je vysoce přilnavá a stabilní v terénu. Podrážka je připravena na montáž hřebů na zimu. Za každého počasí se tak můžete...

Původně: 3 300 Kč  (–36 %)
2 090 Kč
1 položek celkem