Saucony Xodus

S outdoorovými trailovými botami Saucony Xodus zdoláte hravě všechny překážky a žádný terén pro vás nebude zábranou. S těmito neutrálními běžeckými botami si při běhu v divoké přírodě budete připadat bezpečně, jako kdybyste jeli v buldozeru. Proti otřesům a nárazům vás chrání mohutná podrážka s vysokým drapákem, který se doslova zakousne do povrchu jako zuby divoké šelmy. Na špičce a na patě je tvrdá ochrana plnící funkci jakéhosi brnění. Nové tlumení PWRRUN+ chrání nohy a konzistentně vrací energii zpět do vašeho těla. Určitě také uvítáte systém FORMFIT upravený a vyztužený speciálně pro běh v terénu, který je pružný a zároveň poskytuje dostatečnou ochranu v terénu.

Tento model americké obuvi Saucony je možné využít i jako vycházkové boty. Není divu, že se profesionálům výborně osvědčily i v extrémním počasí. Kromě horských extrémů najde bota využití i v příměstském prostředí, kde se bude vysoká míra tlumení hodit kvůli nevyhnutelnému křížení zpevněných cest a silnic. Dobré tlumení je mimo jiné způsobeno TPU pěnou Everun, což z ní dělá možná první krosovou botu na světě, která je odtlumena tímto způsobem. Většina značek tento druh tlumení využívá čistě u silničních běžeckých bot.

Jak hodnotí Saucony Xodus běžci a sportovci?

Sportovci si jej vychvalují hned ze 3 pohledů. Jedním z nich je dobrá čistitelnost svršku, ochrana Achillovi paty a kvalitní šněrování. Dále je zmiňováno to, že jsou navrženy bez tradičního jazyka a lépe drží na ponožce.

Trailovou běžeckou obuv Saucony Xodus oceňí všichni běžci, kteří upřednostňují přilnavou a stabilní botu nízké váhy (lehce nad 300 g). 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení