Běžíme srdcem: Přidejte se k nám a Běhejte pro Paraple

Máme pro vás skvělou příležitost, jak spojit vaši vášeň pro běh a pohyb s podporou dobré věci! Již potřetí se koná charitativní akce Pohybem pro Paraple, která nám dává možnost překonat sami sebe a současně pomoci Centru Paraple, které již 29 let pomáhá lidem s poškozením míchy.

Akce Pohybem pro Paraple probíhá od 1. května do 25. května 2023 a přihlásit se může každý, kdo chce podpořit dobrou věc. Nezáleží na vaší kondici nebo místě, stačí mít chuť zapojit se. Registrace je již zahájena a můžete se přidat zde.

2023_Pohybem-pro-Paraple_MHMP3_1600×900px

 

Samotná událost Běh pro Paraple, která se koná 27. května 2023 v Malešickém parku v Praze 10.

Během akce můžete chodit, běhat, jezdit na kole nebo bruslích - jakkoli se vám zlíbí. Důležitá je celková vzdálenost, kterou za květen ujdete. Měřte svůj pohyb pomocí oblíbené aplikace nebo sportovních hodinek a nahrajte své výsledky. Pokud překonáte nejen sebe, ale i ostatní, můžete získat hodnotné ceny od partnerů akce.

Startovné činí 199 Kč a veškerý výtěžek bude použit na poskytování služeb lidem, kteří ochrnuli následkem nemoci či úrazu. Výsledky jednotlivých kategorií budou vyhlášeny během tradiční sportovně-společenské akce.

Přidejte se k nám v Pohybu pro Paraple a podpořte Centrum Paraple, které pomáhá lidem s poškozením míchy vrátit se do aktivního života. Každý kilometr a každá koruna se počítá, takže neváhejte a zapojte se do této charitativní akce! Společně můžeme udělat rozdíl a pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují.