Saucony Fastwitch

Zavodní běžecká obuv Saucony Fastwitch vás zaručeně úspěšně dovede až do cíle. Jde o běžecké boty americké značky Saucony, která opět v tomto případě vyrukovala s několika úspěšnými produktovými řadami běžeckých bot.

Ultra lehká responzivní běžecká obuv se skvělým tlumením, podporou stability a agresivní trakcí dokonale přilne k vaší noze i k povrchu. Odolná guma PWRTRAC zajistí dokonalou trakci od startu až do cíle. Mezipodešev je vyrobená z osvědčeného materiálu SSL EVA, jenž využívá tlumení, které vás rozhodně nezpomalí. Stabilizační klínek Medial post vás při běhu podrží a zdokonalí váš pohyb. Síťovinový svršek nohu obejme a zajistí výbornou pružnost, což vám dodá jistotu.

Jak hodnotí Saucony Fastwitch běžci a sportovci?

Mnoho běžců na botách Saucony Fastwitch oceňuje lehkost a přilnavost, která jim usnadňuje podávat bezvadné výkony při závodech, ale i na trénincích. Lehkost běhu po silnici a zpevněném povrchu výrazně pozitivně ovlivňuje výborná odezva boty. Dostatečně prostorná špička je další konstrukčně zdařilou částí, kterou si většina uživatelů na botách často pochvaluje. Někteří však tuto vlastnost hodnotí spíše negativně, jelikož mají pocit, že jim noha nesedí v botě dostatečně těsně. Další výhodou je pohodlný a pružný jazyk boty, který zůstává tam, kde má být. Odolná podešev je také důvod, proč mnozí recenzenti sáhnou opakovaně po tomto modelu běžecké obuvi.

Nutno, ale poznamenat, že někteří uživatelé si stěžují na pár věcí. Jednou z nich jsou problémy s podešví, kudy prý zapadávají do vnitřku boty nečistoty a kamínky. Další stížnosti směřovaly na příliš mnoho polstrování na běžné standardy závodní běžecké obuvi.

Závodní modely Saucony Fastwitch s odlehčenou mezipodešví SSL a podešví PWRTRAC poskytují skvělé tlumení a trakci, kterou většina běžců uvítá. Většina běžců si na botách oblíbila jejich síťovaný svršek, který je prodyšný a zajišťuje pohodlí. Menší pozitivní ohlasy získaly boty od běžců s plochou nohou, ale i navzdory tomu, jsou výhrou pro většinu hobby uživatelů, kterým pomohly vyhrát nejeden závod.

Zdroj: runrepeat.com