Saucony Azura

Parádní vycházkové boty Saucony Azura nejsou žádným nejnovějším módním výstřelkem, ale kultovní stálicí, která se snad nikdy neokouká a rozhodně neomrzí. Jejich poznávacím znamením je nadčasový vzhled a barevná pestrost. Tato volnočasová obuv má naprosto univerzální využití. Rádi si je vezmete na do města, kde s ní zaručeně uděláte parádu, ale i na procházku do přírody nebo na výlet. Na konci 80. let společnost Saucony přivedla na trh model Azura ST, který jasně udával směr, kterým se tato značka vydá v následující dekádě. Technicky propracované obuv z roku 1988 jako výkonnostní model pro běžce, kteří nedají na marketing ani reklamu.

Jak Saucony Azura hodnotí uživatelé?

Boty si za dobu své existence získaly snad všechny milovníky retro designu a pestrobarevných kombinací. Jejich věrní uživatelé vyzdvihují pohodlnost a především to, že bota krásně sedne. Dále pak vzhled — boty se hodí k mnoha stylům oblečení. Při každodenním nošení se rozhodně prokáže jejich robustní konstrukce a vysoce kvalitní materiály, z nichž byly vyrobeny. Tato obuv se díky své prodyšnosti a lehkosti hodí i na kratší běhy a třeba i pro cvičení v posilovně. Dokonce se někteří recenzenti shodují na tom, že Saucony Azura je málo doceněnou obuví především kvůli svým fantastickým vlastnostem a vysoké odolnosti.

Pokud hledáte univerzální vycházkovou tenisku, se kterou se budete cítit pohodlně a šik ve městě i v přírodě a zároveň běžeckou botu, se kterou s čistým svědomím můžete vyběhnout na lehčí běžecký trénink, pak Saucony Azura jsou správnou volbou. 80. léta dala celosvětově prostor mnoha revolučním událostem a uvedení na trh této obuvi je zdá se jednou z nich.