Saucony Shadow

Vycházkové tenisky řady Saucony Shadow byly poprvé představeny roku 1988. Dodnes se jim daří stejné oblibě jako modelové řadě Original. Jejich věrní uživatelé si cení především pohodlí a vysoké stability, kterou tato vycházková obuv poskytuje. Tenisky Saucony Shadow byly vyrobeny pro volnočasové nošení a běžné aktivity. Nadčasovost a originální vzhled z nich dělají módní doplněk pro všechny sportovce „v civilu“.

Nejvíce oblíbený je tento model ve své domovské zemi v USA, ale tenisky po letech od svého uvedení na trh vykročily ze stínu minulosti a zasáhly doslova celý svět. Konstrukčně jsou velmi pohodlné. Svršek je vrstvený s kombinací síťoviny, nylonu a semiše. Podšívka je fleecová a límec polstrovaný. Boty mají vyjímatelnou stélku a kultovní značku na jazyku, bocích i na patě. Pro odlehčené tlumení je bota vybavena mezipodešví EVA a odolnou gumovou podrážkou s trakčním vzorkem.

Jak hodnotí Saucony Shadow samotní uživatelé?

Spokojení uživatelé si na Saucony Shadiow vychvalují především stylový a nadčasový vzhled, který podtrhuje kultovní „S“ na straně boty. Určitě za pochvalu stojí jejich barevné kombinace. Parádně na noze sedí i při dlouhých procházkách, kde se střídá volný terén se zpevněným povrchem.

Boty dobře drží a mají výbornou trakci i na kluzkých a blátivých površích. Jsou lehké, prodyšné a dezén na spodní straně je příjemný na dotek. Uvnitř jsou příjemně měkké, čímž se akceleruje míra pohodlí při jejich nošení. Další vlastností, pro kterou si tento model získal své věrné stoupence, je vysoká odolnost a čistitelnost.

Boty vydrží roky i při častém nošení. A to je někteří využívají i na běhání na krátké tratě, i když se nejedná o typickou běžeckou obuv. Problém při častém nošení může nastat se síťkou, která se v některých případech brzo prodře. Ovšem příčina pravděpodobně bude ve velkém rozdílu mezi velikostí palce a ostatních prstů v případě některých uživatelů.

Každopádně, když si tak budete pročítat recenze, které se točí kolem modelu Saucony Shadow, tak zjistíte, že skoro v každém odstavci zazní slova jako „fantastický, skvělý, slušivý, pohodlný atd.“, což myslíme mluví za vše.

Zdroj: Amazon.com

saucony SHADOW ORIGINAL pale pink/silver
3 871 Kč –26 %
saucony SHADOW ORIGINAL pale pink/silver
Skladem (5 ks)
Kód: ASP_00084577_10_1

  Shadow Original je poznávacím znamením značky Saucony. Poprvé uvedený na trh v roce 1985 jako běžecká tréninková obuv. Shadow Original si stále drží pohodlí a stabilitu...

Původně: 3 871 Kč  (–26 %)
2 879 Kč
1 položek celkem