Nové Saucony Ride 13 na podzim 2020

Tisková zpráva společnosti Saucony:

Nová obuv Ride 13, nyní vybavena tlumením PWRRUN™, je tu pro všechny, kteří si při běhu chtějí dopřát spolehlivé pohodlí. V tomto modelu si vychutnají spoustu kilometrů s ještě měkčím tlumením a v novém aerodynamickém tvaru.

WALTHAM, USA – Globální výrobce výkonnostních běžeckých a lifestylových produktů Saucony® dnes odhalil zcela novou obuv Ride 13, která je přímo nabitá novinkami a dokonale uspokojí všechny, kteří si při běhu chtějí dopřát spolehlivé pohodlí. Tato univerzální tréninková obuv značky Saucony bez podpory došlapu teď využívá tlumení PWRRUN™, takže přináší ještě vyšší návratnost energie a běžci si v ní vychutnají víc hladkých kilometrů. Mezi další novinky patří vylepšená konstrukce FORMFIT™, ve které budou mít běžci pocit dokonalého pohodlí přizpůsobeného na míru, a odolná podešev z foukané pěny, která přináší ještě větší a lehčí tlumení. Model Ride 13 bude k dostání v Evropě, na Středním východě a v Africe od 1. září u vybraných specializovaných prodejců a na webových stránkách saucony.com.

„Naše neutrální tréninková obuv číslo jedna teď přichází ve výrazně zmodernizované verzi,“ říká Shawn Hoy, viceprezident společnost Saucony pro globální produkty. „Nový model Ride 13 teď využívá tlumení PWRRUN, a díky tomu skvěle kombinuje pohodlí i výkon, takže si v něm běžci vychutnají hladší běh a ještě živější tempo. Díky vylepšené konstrukci FORMFIT navíc běžci určitě ocení pocit bezpečí, který jim přináší.“

Model Saucony Ride 13 přinese tyto parametry

saucony-rede-13

  • Tlumení PWRRUN skvěle vrací vydanou energii a déle vydrží.
  • Podešev TRI-FLEX™ přináší optimální flexibilitu a přechody z paty na špičku.
  • Podešev je vyrobena z odolnější foukané gumy, takže po delší dobu nabízí vyšší výkon.
  • Nejkvalitnější konstrukce FORMFIT značky Saucony nohu pohodlně obejme a padne vám jako ušitá na míru.
  • Prodyšný svršek s 3D potiskem podle potřeby nohu podrží nebo se roztáhne.

Model Saucony Ride 13 bude v prodeji od 1. září 2020, a to v pánských velikostech 7 až 13, 14 a 15 a v dámských velikostech 5 až 12 (podle amerického číslování).

O společnosti Saucony: Saucony, divize společnosti Wolverine Worldwide, Inc. (NYSE: WWW) je přední globální značka pro běžecký životní styl, která kombinací výkonnosti, inovací a stylu vytváří neodolatelnou běžeckou obuv a oblečení se svými věhlasnými značkami Saucony a Saucony Originals. Společnost Saucony, založena roku 1898, podporuje lidského ducha na každém kroku, při každém běhu a po celém světě. Heslo společnosti Run for Good funguje jako výzva pro všechny lidi, aby si vyzkoušeli, jakou má běh sílu proměnit člověka. Mezi oceňované inovace společnosti patří technologie PWRRUN™ PB, PWRRUN+™ a FORMFIT™.Ve společnosti Saucony je dobrý každý den, kdy si jdeme zaběhat. A ještě lepší den je ten, kdy ke běhu inspirujeme ostatní.

Jonathan Quint

Ředitel marketingu pro oblast Evropy, Středního východu a Afriky