Neohodnoceno

PILLAR PERFORMANCE Ultra B Active

ULTRA B ACTIVE je silná formulace vitamínů skupiny B, která využívá aktivované formy vitamínů B2, B6 a mekobalaminu (B12) spolu s dalšími vitamíny skupiny B pro optimalizaci hladiny energie, zmírnění únavy a podporu správného fungování nervového systému.

Složení Ultra B Active podporuje kognitivní funkce a nervový systém pomocí vysoce aktivovaných forem vitaminu B, které působí na metabolismus sacharidů, bílkovin a tuků. Ultra B Active obsahuje vyšší dávky Metylkobalaminu (vitamin B12) 300 mcg a pyridoxal-5-fosfátu (vitamin B6) 30 mg. Vitaminy B jsou rozpustné ve vodě, což znamená, že se v těle nemohou ukládat a musí se pravidelně doplňovat, aby měly v těle trvalý příznivý účinek. 

  • Obsahuje aktivované formy vitaminu B2, B6 a mekobalamin (B12)
  • Metylkobalamin (vitamín B12) 300 mcg
  • Podporuje odolnost proti stresu
  • Pomáhá zvyšovat hladinu energie
  • 60 potahovaných tablet
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Skladem (4 ks)
Kód: 15626
990 Kč
Kategorie: Sportovní výživa
Hmotnost: 0,4g
velikost: 60 tablet

Proč je moje moč při užívání vitamínu jasně žlutá?
Vysoké dávky vitamínů, jako je ULTRA B ACTIVE, mohou změnit barvu moči na jasně žlutou, téměř neonovou. Je to zcela normální a nejčastějším viníkem je vitamin B2, známý také jako riboflavin, který se nachází v přípravku ULTRA B ACTIVE. Neonová barva moči je pouze neškodným znamením, že vaše tělo odstraňuje přebytek, který nepotřebuje. To je dobré znamení, znamená to, že máte dostatečnou hladinu a přebytek odchází z těla ven a mísí se s močí.

Co znamená AKTIVOVANÝ vitamín B?
Aktivní neboli aktivovaný jednoduše znamená, že každý vitamin B je ve své biologicky dostupné formě. Je důležité si uvědomit, že většina doplňků stravy s vitaminy B obsahuje levnější, neaktivní formu každého vitaminu B. ULTRA B ACTIVE používá aktivované vitaminy B, jako je pyridoxal-5-fosfát (vitamin B6) a mekobalamin (vitamin B12), které jsou biologicky dostupnější a naše játra je snáze zpracovávají.

Proč sportovci potřebují vitamin B?
Hlavní funkcí vitaminu B je metabolismus bílkovin a aminokyselin, a zejména v případě thiaminu, riboflavinu a vitaminu B6 - slouží k přeměně potravy na energii, kterou lze využít při fyzické zátěži, přičemž suplementace prokazuje schopnost podporovat účinnou produkci energie na úrovni jednotlivých buněk. Foláty a vitamin B12 hrají důležitou roli při syntéze červených krvinek a při obnově poškozených svalových buněk.

Jaké jsou nejlepší zdroje vitaminu B ve stravě?
Mezi nejlepší zdroje vitaminu B ve stravě patří mimo jiné maso, mléko, drůbež, celozrnné výrobky a vejce, což může být pro osoby s omezenou stravou obtížné. Vitamíny B jsou rozpustné ve vodě, což znamená, že tyto vitamíny se v těle nemohou ukládat a musí se pravidelně konzumovat, aby v těle působily nepřetržitě příznivě. To také znamená, že se tyto důležité vitaminy mohou ve značném množství ztrácet potem a močí.

Kdy je nejvhodnější doba pro užívání vitaminů skupiny B, abyste dosáhli nejlepších výsledků?
Protože vitaminy B pomáhají rozkládat potravu pro získání energie, je nejlepší užívat je ráno, a to i před ranním tréninkem. Jsou rozpustné ve vodě, takže se nemusí užívat s jídlem.

Každá potahová tableta obsahuje

Thiamin hydrochlorid
ekv. thiamin (vitamín B1)
100 mg
78,68 mg
Riboflavin fosforečnan sodný
ekv. riboflavin (vitamín B2)
41 mg
30 mg
Nikotinamid (vitamín B3) 100 mg
Pantothenát vápenatý
ekv. kyselina pantothenová (vitamín B5)
54,34 mg
50 mg
Pyridoxal-5-fosfát
ekv. pyridoxin (vitamín B6)
43,82 mg
30 mg
Biotin (vitamín B7) 100 mcg
Kyselina listová (vitamín B9) 500 mcg
Mecobalamin (vitamín B12) 300 mcg

Veganské. Bez lepku, mléčných výrobků, ořechů, vajec a sóji.

pillarersPillar Performance není jen náhodný název, nýbrž odkazuje na pevný základ, který je nutný pro dosažení skvělých výsledků. Každý sportovec ví, že cesta za úspěchem je náročná, plná překážek a únavy. Tato řada produktů je navržena tak, aby byla vaším spolehlivým průvodcem na této cestě.

Vstupte do světa vrcholových sportovních výkonů s Pillar Performance. Tato komplexně certifikovaná řada sportovní mikrovýživy je stvořena pro ty, kdo se nebojí výzev a jdou za svými cíli s nekompromisní odhodlaností. Zakládáme se na čistém sportu a ochraně sportovců, a proto jsme spojili vědecký přístup s vášní pro výkon. Každý produkt je pečlivě navržen, aby poskytl optimální podporu pro vaši výkonnost, regeneraci a odolnost. Pillar Performance je vaší klíčovou součástí na cestě k excelenci ve sportu. Zkuste to a překračujte své hranice s námi.

Zakladatelé Pillar Performance, Damien Fitzpatrick a Pipa Taylor, spojili své bohaté zkušenosti z profesionálního sportu a rozhodli se změnit pravidla hry. S přesvědčením, že v oblasti sportovní výživy je třeba posunout hranice, vytvořili první a jedinou řadu sportovní mikrovýživy v Austrálii. Každý produkt je pečlivě formulován, aby splňoval nároky světových špičkových sportovců, a je podroben testování na zakázané látky.

Pillar Performance není jen obchodní značka, je to příběh odhodlání, vytrvalosti a víry v mikrovýživu jako klíčový prvek sportovního úspěchu. Připojte se k nám na této cestě za výjimečnými výkony a dlouhověkostí ve sportu.


V čem je Pillar Performance vyjímečný?

vyhody