Saucony Breakthru

Saucony Breakthru jsou silniční běžecké boty vhodné pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Jedná se o neutrální běžecké boty, tozn., že jsou určeny běžcům s neutrálním došlapem. Saucony Breakthru se vyráběly v několika modelových řadách. Jejich svršek je vyroben z prodyšné strukturované síťoviny, která vám zaručí příjemné klima uvnitř boty i v horkých letních dnech při běhu po rozpálené silnic. Uvnitř boty najdete integrované pásy pro upevnění a stabilitu střední části nohy. Lehoučká podešev vyrobená z pryže IBR+ s rozložením TRI-Flex nabízí dokonalý kontakt s povrchem pro přirozený běh. Pokud hledáte kvalitní boty na běžecký pás, tak s modelem Breakthru budete pro tento účel tak jistě spokojeni.

Jak hodnotí Saucony Breakthru běžci a sportovci?

Saucony Breakthru 4 nastoupily na trh s velkou grácií, ale nezpůsobily příliš velkou revoluci. Běžci s neutrálním došlapem je hodnotili velmi příznivě hlavně kvůli ceně, lehké konstrukci a atraktivnímu vzhledu.

Hodně chvály padlo ohledně prostorné špičky boty, která je dostatečně široká a má poměrně zásadní vliv na kvalitu běhu a celkové pohodlí. Boty jsou dostupné v mnoha barevných variantách, což znamená, že vám to při tréninku s nimi bude i slušet. Většina uživatelů hodnotila cenu bot velmi příznivě. A v neposlední řadě je potřeba zmínit nízkou váhu, která je při běhání klíčová.

Zdroj: runrepeat.com