Saucony Breakthru

Saucony Breakthru jsou silniční běžecké boty vhodné pro běh po silnici a zpevněném povrchu. Jedná se o neutrální běžecké boty, tozn., že jsou určeny běžcům s neutrálním došlapem. Saucony Breakthru se vyráběly v několika modelových řadách. Jejich svršek je vyroben z prodyšné strukturované síťoviny, která vám zaručí příjemné klima uvnitř boty i v horkých letních dnech při běhu po rozpálené silnic. Uvnitř boty najdete integrované pásy pro upevnění a stabilitu střední části nohy. Lehoučká podešev vyrobená z pryže IBR+ s rozložením TRI-Flex nabízí dokonalý kontakt s povrchem pro přirozený běh. Pokud hledáte kvalitní boty na běžecký pás, tak s modelem Breakthru budete pro tento účel tak jistě spokojeni.

Jak hodnotí Saucony Breakthru běžci a sportovci?

Saucony Breakthru 4 nastoupily na trh s velkou grácií, ale nezpůsobily příliš velkou revoluci. Běžci s neutrálním došlapem je hodnotili velmi příznivě hlavně kvůli ceně, lehké konstrukci a atraktivnímu vzhledu.

Hodně chvály padlo ohledně prostorné špičky boty, která je dostatečně široká a má poměrně zásadní vliv na kvalitu běhu a celkové pohodlí. Boty jsou dostupné v mnoha barevných variantách, což znamená, že vám to při tréninku s nimi bude i slušet. Většina uživatelů hodnotila cenu bot velmi příznivě. A v neposlední řadě je potřeba zmínit nízkou váhu, která je při běhání klíčová.

Zdroj: runrepeat.com

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení