Saucony Zealot

Silniční běžecké boty Saucony Zealot jsou dokonalým spojení invenční technologie a pohodlí. Systém ISOFIT pevně obepíná nohu v botě, takže se budete při vašem tréninku cítit v bezpečí a sebejistě. Speciálně navržená tkanina svršku zajišťuje podporu přesně tam, kde je potřeba. Bota je díky tomu pružná, lehká a zároveň přizpůsobivá. Technologie EVERUN navrací při došlapu energii zpět do vašich nohou a současně šetří opotřebení vašich kloubů. Došlapová zóna SRC pohlcuje otřesy při dopadu a díky rozpínání se do středu chodidla zajištuje měkčí přenos váhy.

Jak hodnotí Saucony Zealot uživatelé?

Boty mají velice nízkou váhu, což oceňují především jejich dlouholetí uživatelé. Odolná platforma PWRGRID + pod nohami poskytuje o 20% větší odpružení, které je velice citlivé. Podelný rám poskytuje oporu paty a drží ji na místě. Na podešvi se nachází odolná guma, která uživateli poskytuje efektivní trakci.

V některých recenzích jsme zachytili několik drobných výtek, které bychom pro zachování objektivity také rádi zmínili. Jednou z nich je náchylnost svršku ke snadnému protržení. Nebo to, že zadní část svršku je údajně příliš těsná. Navzdory tomuto je obuv Saucony Zealot mezi běžci velice oblíbená.

Její slušivý vzhled a funkčnost jsou zřejmě hlavními důvody, proč tomu tak je. Proto s ohledem na velké množství pozitivních recenzí je možno považovat tyto tréninkové běžecké boty za velmi spolehlivou a pohodlnou obuv.

Zdroj: runrepeat.com