Saucony Hurricane

S pronačními běžeckými botami Saucony Hurricane poběžíte po silnici a zpevněných površích doslova jako hurikán. Boty jsou ideální pro běžce se střední až nadměrnou pronací. Jakmile s těmito botami vyběhnete, tak už nikdy nebudete chtít zastavit. Vaše noha bude doslova jako v bavlnce a při každém došlapu ucítíte, jak se energie line zpět do vašich nohou.

Nadstandardní stabilita v pohybu a bezkonkurenční tlumení jsou právě ty vlastnosti, díky kterým boty dostály svého názvu. Tato silniční běžecká obuv disponuje svrškem ISOFIT, který povede váš krok, zatímco technologie mezipodešve EVERUN vám přinese jedinečné tlumení, které reaguje na profil podkladu. Díky jejich váze si budete připadat, jako byste na nohách měli jen ponožky.

Vylepšené odpružení POWERGRID (18 mm ve špičce a 26 mm v patní části) a 3 mm vrstvou pěny zvýšená mezipodešev jsou vychytávky, díky kterým bylo dosaženo o 20 % většího odpružení, při zachování stejného rozdílu 8 milimetrů. Tato nová jednodílná platforma má tedy 21 mm ve špičce a 29 mm v patě. A výsledek? Zcela nová úroveň ochrany před nárazy a vyšší odolnost. Podrážka se systémem TRI-FLEX harmonicky spolupracuje s EVERUN podešví a rozkládá sílu po celé ploše, navíc zajištuje optimální flexibilitu a trakci.

Jak hodnotí Saucony Hurricane samotní běžci?

Profesionálové hodnotí běžeckou obuv Saucony Hurricane vesměs pozitivně. Hlavní výhodu vidí ve vysoké míře pohodlí a měkkosti. Noha je usazena v příjemném plyšovém pokojíčku a nic nebrání tomu, si běh pořádně užít. Skvěle přiléhají na střední část chodidla bez nepříjemného sevření. Podrážka je velmi odolná a díky tomu v těchto botách naběháte dlouhé kilometry.

Jediné, co profíci botám občas vytýkají je to, že jsou trochu těžké.

Nicméně Saucony Hurricane byly shledány jako celkově dokonalý partner pro dálkové běhy na dlouhé roky a nějaké ty nedostatky směle předčí již zmíněné pohodlí.

Zdroje:runningshoesguru.com a runnersworld.com