Neohodnoceno

PILLAR PERFORMANCE MOTION ARMOUR

Všechny studie týkající se membrány NEM® EggShell prokázaly výsledky při dávce 500 mg denně.

 • Membrána z vaječné skořápky NEM® k udržení kloubní chrupavky
 • Kurkumin a boswellie pro zmírnění zánětu svalů a kloubů
 • Udržuje pohyblivost/pružnost kloubů.
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Skladem (3 ks)
Kód: 15370
1 210 Kč
Kategorie: Sportovní výživa
Dávkování: kapsle

MOTION ARMOR je první na trhu uvedená kombinace přírodních patentovaných složek NEM®, 5-LOXIN® spolu s kurkuminem cíleně vyvinutá pro udržení zdraví kloubních chrupavek, podporu pohyblivosti/pružnosti kloubů a zároveň zmírnění zánětů kloubů, bolesti a ztuhlosti.

NEM® je patentovaná složka membrány z vaječných skořápek od Stratum Nutrition. NEM® je celosvětově nejvíce klinicky testovaný produkt membrány z vaječných skořápek s klinickými studiemi, prokazující pozitivní výsledky na podporu kloubů proti bolesti, ztuhlosti a neohebnosti.

5-LOXIN® je patentovaný, klinicky studovaný extrakt z boswellie s klinickými zkouškami prokazujícími pozitivní přínos speciálně pro rozpad chrupavky. Každá šarže sklizně 5-LOXIN® je vysledovatelná ke konkrétní oblasti a skupině stromů. 5-LOXIN® je přísně testován a musí splňovat předem definované specifikace v různých fázích výroby produktu.

Klíčové vlastnosti:

 • Formulováno s použitím patentovaných přírodních složek NEM® (membrána z vaječných skořápek) a 5-LOXIN® (extrakt z Boswellia serrata).
 • Udržuje zdravou kloubní chrupavku.
 • Zmírňuje mírné záněty kloubů.
 • Zmírňuje mírnou bolest a ztuhlost kloubů.
 • Udržuje pohyblivost/flexibilitu kloubů.
 • 60 potahovaných tablet.

Složení:

Každá kapsle obsahuje:

 • NEM® (Prášek z vaječné skořápky)  250 mg
 • 5-Loxin™ (výtažek  Boswellia serrata)  50 mg
 • ekv. Boswellia suchá guma   1g
 • Curcuma longa oddenek  50 mg
 • ekv. Curcuma Longa suchý oddenek 3200 mg

Doporučené dávkování:

Dospělí - užívejte dvě (2) tablety denně nebo podle pokynů lékaře.  Pro dosažení nejúčinnějších výsledků, na základě všech současných klinických studií týkajících se NEM® a 5-Loxin®, by měla být užívána přísná dávka 2 tablety denně.

Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se se zdravotníkem. Vitamínové doplňky by neměly nahrazovat pestrou  a vyváženou stravu. Nepoužívejte, pokud je těsnění obalu porušené. Skladujte při teplotě do 30˚C. 

Výživové informace:

Bez lepku, mléčných výrobků a ořechů. Obsahuje látky odvozené ze sóji.

pillarersPillar Performance není jen náhodný název, nýbrž odkazuje na pevný základ, který je nutný pro dosažení skvělých výsledků. Každý sportovec ví, že cesta za úspěchem je náročná, plná překážek a únavy. Tato řada produktů je navržena tak, aby byla vaším spolehlivým průvodcem na této cestě.

Vstupte do světa vrcholových sportovních výkonů s Pillar Performance. Tato komplexně certifikovaná řada sportovní mikrovýživy je stvořena pro ty, kdo se nebojí výzev a jdou za svými cíli s nekompromisní odhodlaností. Zakládáme se na čistém sportu a ochraně sportovců, a proto jsme spojili vědecký přístup s vášní pro výkon. Každý produkt je pečlivě navržen, aby poskytl optimální podporu pro vaši výkonnost, regeneraci a odolnost. Pillar Performance je vaší klíčovou součástí na cestě k excelenci ve sportu. Zkuste to a překračujte své hranice s námi.

Zakladatelé Pillar Performance, Damien Fitzpatrick a Pipa Taylor, spojili své bohaté zkušenosti z profesionálního sportu a rozhodli se změnit pravidla hry. S přesvědčením, že v oblasti sportovní výživy je třeba posunout hranice, vytvořili první a jedinou řadu sportovní mikrovýživy v Austrálii. Každý produkt je pečlivě formulován, aby splňoval nároky světových špičkových sportovců, a je podroben testování na zakázané látky.

Pillar Performance není jen obchodní značka, je to příběh odhodlání, vytrvalosti a víry v mikrovýživu jako klíčový prvek sportovního úspěchu. Připojte se k nám na této cestě za výjimečnými výkony a dlouhověkostí ve sportu.


V čem je Pillar Performance vyjímečný?

vyhody