Neohodnoceno

PILLAR PERFORMANCE TRIPLE MAGNESIUM - ananas/kokos 200 g

TRIPLE MAGNESIUM obsahuje tři vybrané formy biologicky dostupného hořčíku, které poskytují víceúčelovou podporu neuromuskulární funkce a regeneraci. Hořčík se také používá k podpoře regenerace po fyzické aktivitě, včetně snížení svalových bolestí a křečí.

 

Užívání

Dospělí:

Užívejte jednu odměrku 5 g denně spolu s 200-250 ml vody. Dobře protřepejte. Užívejte 30-60 minut před spaním.

 

Složení:

Každá dávka (1 X 5g odměrka ) obsahuje:

Celkem 250 mg Hořčíku ve formě:

Albion® TRAACS Bisglycinát hořečnatý chelát 830 mg

Bisglycinát hořečnatý dihydrát 430 mg

Citrát hořečnatý 320 mg

 

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Skladem (5 ks)
Kód: 15376
1 090 Kč
Kategorie: Sportovní výživa
Hmotnost: 200 g
Dávkování: prášek
Příchuť: ananas/kokos

Co o TRIPLE MAGNESIUM říká 3 x mistr světa IRONMAN, Jan Froden?

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

 • Příchuť ananas a kokos
 • Tři specifické formy hořčíku pro vstřebatelnost.
 • Podporuje zdraví svalů.
 • Snižuje svalové křeče.
 • Vyvinuto s Magnesium Glycinát dihydrát pro zmírnění nespavosti.
 • Podporuje správné fungování nervového systému.
 • 200 g prášku (40 dávek).

SLOŽENÍ

Každá 5g odměrka obsahuje:

 • Citrát hořečnatý 161,81 mg
 • ekv. elementární hořčík 25 mg
 • Hořčíkový chelát aminokyselin 525 mg
 • ekv. elementární hořčík 105 mg
 • Glycinát hořečnatý dihydrát 213,68 mg
 • ekv. elementární hořčík 25 mg
 • Celkový elementární hořčík 155 mg

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Dospělí - užívejte jednu (1) 5g odměrku denně s jídlem nebo podle pokynů svého lékaře. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se se zdravotníkem.  Vitamínové doplňky by neměly nahrazovat pestrou a vyváženou stravu. Nepoužívejte, pokud je těsnění obalu porušené. Skladujte při teplotě do 30˚C.

VÝŽIVOVÉ INFORMACE

Veganské. Bez lepku, mléčných výrobků, ořechů a vajec. Obsahuje látky odvozené ze sóji, siřičitany a sukralózu.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Potřebuji hořčík?

Hořčík hraje zásadní roli ve více než 300 základních biochemických procesech. Pro sportovce hraje hořčík zásadní roli při glykolýze a produkci kreatinfosfátu pro zdravou svalovou funkci.

Jak moc potřebuji hořčík?

Pokud jste vysoce aktivní a často se potíte, je příjem hořčíku velmi důležitý. Cvičení může také způsobit snížení hladiny hořčíku ztrátou potu, moči a změnami hladin v krvi v důsledku intenzivní fyzické aktivity, což znamená, že sportovci budou mít vyšší denní potřebu hořčíku než jedinci se sedavým zaměstnáním.

Pomáhá hořčík se spánkem?

Hořčík zlepšuje adaptaci těla na stres a také podporuje správné fungování nervového systému a pomáhá vám v noci odpočívat.

TRIPLE MAGNESIUM byl vyvinut s vysoce vstřebatelným Magnesium Glycinát dihydrát vázaným s aminokyselinou glycinem. Glycin působí synergicky spolu s mnoha neurotransmitery – jako je GABA – na podporu a zmírnění nespavosti.

pillarersPillar Performance není jen náhodný název, nýbrž odkazuje na pevný základ, který je nutný pro dosažení skvělých výsledků. Každý sportovec ví, že cesta za úspěchem je náročná, plná překážek a únavy. Tato řada produktů je navržena tak, aby byla vaším spolehlivým průvodcem na této cestě.

Vstupte do světa vrcholových sportovních výkonů s Pillar Performance. Tato komplexně certifikovaná řada sportovní mikrovýživy je stvořena pro ty, kdo se nebojí výzev a jdou za svými cíli s nekompromisní odhodlaností. Zakládáme se na čistém sportu a ochraně sportovců, a proto jsme spojili vědecký přístup s vášní pro výkon. Každý produkt je pečlivě navržen, aby poskytl optimální podporu pro vaši výkonnost, regeneraci a odolnost. Pillar Performance je vaší klíčovou součástí na cestě k excelenci ve sportu. Zkuste to a překračujte své hranice s námi.

Zakladatelé Pillar Performance, Damien Fitzpatrick a Pipa Taylor, spojili své bohaté zkušenosti z profesionálního sportu a rozhodli se změnit pravidla hry. S přesvědčením, že v oblasti sportovní výživy je třeba posunout hranice, vytvořili první a jedinou řadu sportovní mikrovýživy v Austrálii. Každý produkt je pečlivě formulován, aby splňoval nároky světových špičkových sportovců, a je podroben testování na zakázané látky.

Pillar Performance není jen obchodní značka, je to příběh odhodlání, vytrvalosti a víry v mikrovýživu jako klíčový prvek sportovního úspěchu. Připojte se k nám na této cestě za výjimečnými výkony a dlouhověkostí ve sportu.


V čem je Pillar Performance vyjímečný?

vyhody