Neohodnoceno

PILLAR PERFORMANCE ULTRA IMMUNE C - Tropical

Vysoce aktivní sportovci jsou náchylní k nemocem kvůli zvýšené fyziologické zátěži, kvůli vyčerpání zdrojů a energie potřebných pro obnovu svalů.

  • Vitamin C 1000 mg
  • Vitamin D3 1000u IU
  • Zinek 15 mg
  • Posiluje imunitní systém
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Skladem (3 ks)
Kód: 15373
1 110 Kč
Kategorie: Sportovní výživa
Dávkování: prášek
Příchuť: tropical

Díky vysoké dávce vitaminu C (1000 mg), vitaminu D3 (1000 IU.) a zinku poskytuje ULTRA IMMUNE C přímou a okamžitou podporu imunitního systému, která snižuje trvání a závažnost onemocnění při nachlazení.

ULTRA IMMUNE C pomáhá řešit specifické problémy imunity spojené s vyčerpáním sportovců i těch, které v chladných zimních měsících zasáhla nemoc.

Tato silná kombinace mikronutrientů posilujících imunitu je dodávána v lehkém prášku s lahodným tropickým nádechem a udržuje váš imunitní systém v optimální síle i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Každá 5g denní doporučená dávka obsahuje:

  • Kyselina askorbová (vitamin C) 1000 mg
  • Cholekalciferol 25 mcg
  • ekv. vitamin D3 1000 IU
  • Glukonát zinečnatý  117.2 mg
  • ekv. zinek 15 mg 

pillarersPillar Performance není jen náhodný název, nýbrž odkazuje na pevný základ, který je nutný pro dosažení skvělých výsledků. Každý sportovec ví, že cesta za úspěchem je náročná, plná překážek a únavy. Tato řada produktů je navržena tak, aby byla vaším spolehlivým průvodcem na této cestě.

Vstupte do světa vrcholových sportovních výkonů s Pillar Performance. Tato komplexně certifikovaná řada sportovní mikrovýživy je stvořena pro ty, kdo se nebojí výzev a jdou za svými cíli s nekompromisní odhodlaností. Zakládáme se na čistém sportu a ochraně sportovců, a proto jsme spojili vědecký přístup s vášní pro výkon. Každý produkt je pečlivě navržen, aby poskytl optimální podporu pro vaši výkonnost, regeneraci a odolnost. Pillar Performance je vaší klíčovou součástí na cestě k excelenci ve sportu. Zkuste to a překračujte své hranice s námi.

Zakladatelé Pillar Performance, Damien Fitzpatrick a Pipa Taylor, spojili své bohaté zkušenosti z profesionálního sportu a rozhodli se změnit pravidla hry. S přesvědčením, že v oblasti sportovní výživy je třeba posunout hranice, vytvořili první a jedinou řadu sportovní mikrovýživy v Austrálii. Každý produkt je pečlivě formulován, aby splňoval nároky světových špičkových sportovců, a je podroben testování na zakázané látky.

Pillar Performance není jen obchodní značka, je to příběh odhodlání, vytrvalosti a víry v mikrovýživu jako klíčový prvek sportovního úspěchu. Připojte se k nám na této cestě za výjimečnými výkony a dlouhověkostí ve sportu.


V čem je Pillar Performance vyjímečný?

vyhody